Szkolne Koło Wolontariatu

Akcja „Wianuszek” zakończona sukcesem!!!

Szkolne Koło Wolontariatu działające w Szkole Podstawowej im. ks. J. Popiełuszki w Chodnowie podsumowuje akcję „Wianuszek”.

Dnia 27 października 2017 r. w szkole odbyły się warsztaty poświęcone wykonaniu wianuszków ozdabiających groby naszych bliskich.
Do pracy zaproszono nie tylko uczniów, ale i rodziców, którzy chętnie wsparli nas swoim doświadczeniem i zdolnościami artystycznymi.

Akcję wspomógł też  ksiądz proboszcz Zdzisław Madzio, który umożliwił uczniom spzedaż wianuszków po mszach świętych w ubiegłą niedzielę. Wierni Sanktuarium św. Maksymiliana Marii Kolbego
w Szczukach chętnie kupowali wykonane ręcznie prace, dzięki czemu akcja zakończyła się wymirnym sukcesem w kwocie 420 zł. Pieniądze zostaną przekazane na działalność charytatywną Szkolnego Koła Wolontariatu.

Wszystkim zaangażowanym ludziom dobrej woli dziękujemy zarówno za udział jak i za mile spędzony wspólnie czas.

Szkolne Koło Wolontariatu przy SP w Chodnowie

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych

Szkolne Koło Wolontariatu ogłasza
akcję "ZNICZ" oraz akcję "WIANUS
ZEK".

Szczegółowe infomacje zostały umieszczone
na szkolnej tablicy ogłoszeń.

Zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się
w nasze przedsięwzięcia.

Czytaj więcej o: