Wiarygodna szkoła

Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki w Chodnowie została zaproszona do Programu Wiarygodna Szkoła ze względu na to, że szkoła jest kreatywna, bardzo dobrze pracuje (dobrze uczy i właściwie dba o bezpieczeństwo uczniów). Na sprawdzianie zewnętrznym w ubiegłym roku nasi uczniowie klasy szóstej osiągnęli najwyższy średni wynik w powiecie rawskim – 30,6 pkt.

Program Wiarygodna Szkoła

ruszył w roku szk. 2013/2014!

Szanowni Państwo!

Z uwagi na rosnące zainteresowanie szkół i innych placówek oświatowych Programem Wiarygodna Firma, pragniemy Państwa poinformować, że Organizator Programu uruchomił nowy projekt dedykowany tylko takim instytucjom. Projekt ten ma na celu promować te placówki dydaktyczne, które wyróżniają się pod względem solidności i rzetelności w prowadzonej działalności, po prostu te, które są wiarygodne. Dzięki uczestnictwu w naszym Programie wyróżniona placówka otrzymuje certyfikat Wiarygodna Szkoła, a także wyjątkowo atrakcyjną wizytówkę, która zostanie umieszczona w specjalnie przygotowanym serwisie internetowym www.wiarygodna-szkola.pl dedykowanym przede wszystkim kluczowym zainteresowanym, czyli potencjalnym uczestnikom szkół, kursów, uczniom i studentom. Program Wiarygodna Szkoła będzie można znaleźć również na Facebooku.

Korzyści z udziału w Programie:
- promocja placówki w Internecie i w najbardziej popularnym serwisie społecznościowym,
- wzmocnienie wizerunku i zaufania do szkoły,
- zwiększenie zainteresowania placówką ze strony potencjalnych uczestników, studentów, kursantów, itp.,
- zwiększenie konkurencyjności na tle innych placówek.

Zapraszamy do udziału w Programie wszystkie szkoły, uczelnie, szkoły językowe i inne placówki dydaktyczne, które chcą się wyróżnić, chcą pokazać, że ta właśnie placówka jest godna zaufania, zasługuje na wyróżnienie i będzie wiarygodnym partnerem dla ucznia / studenta w najbliższych kilku latach wspólnie spędzonych na ścieżce edukacji i rozwoju.

Informacje o Programie Wiarygodna Szkoła dostępne są pod nr infolinii:0 801 000 987.

Wiarygodna Szkoła – właściwy kierunek edukacji!

Autor: Joanna Budzicz

===================================================

Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki w Chodnowie po wstępnej weryfikacji uzyskała

certyfikat Wiarygodnej Szkoły.